Huvudkontor

Veteranpoolen startade sin verksamhet i Kungsbacka 2007 och huvudkontoret ligger fortfarande kvar här. Är du nyfiken på vad vi gör? Har du frågor eller funderingar? Kontakta gärna oss. Ring, mejla eller skicka ett gammalt hederligt brev. Eller kom och fika med oss. Kaffet står alltid på.

Veteranpoolen AB
Hantverksgatan 30
434 42 Kungsbacka
Telefon: 020-350 355
Organisationsnummer: 556905-1070

Är du intresserad av att bli franchisetagare? Klicka här

Personal:

Mats Claesson
Vd

Tel: 0300-77 001
mats.claesson@veteranpoolen.se

 

Anna Johannesson
Rekrytering & etablering

Tel: 0707-71 65 84
etablering@veteranpoolen.se

 

Malin Nilsson
Tillväxt & bemanning

Tel: 0733-96 20 80
malin.nilsson@veteranpoolen.se

 

Eric Löfström
Tillväxt & produktion

Tel: 0702-74 20 67
eric.lofstrom@veteranpoolen.se

 

Jarl Romlycke
Etablering & affärutveckling

Tel: 072-744 00 33
jarl.romlycke@veteranpoolen.se

 

Gustav Jakobsson
Marknadsansvarig

Tel: 0707-57 68 65
gustav.jakobsson@veteranpoolen.se

 

Karin Högman (föräldraledig)
Marknad

Tel: 0708-961 961
karin.hogman@veteranpoolen.se

Eva Blomdahl
Marknad

Tel: 0700-917 784
eva.blomdahl@veteranpoolen.se

 

Richard Lindström
Ekonomiansvarig

Tel: 0300 68 77 87
richard.lindstrom@veteranpoolen.se

 

Lena Ahrenberg
Ekonomi

Tel: 0300-68 77 83
lena.ahrenberg@veteranpoolen.se

 

Anna-Carin Ask
Personalansvarig

Tel: 0300-68 77 85
anna-carin.ask@veteranpoolen.se

 

Annika Fröjd
Ekonomi

Tel: 0300-68 77 90
annika.frojd@veteranpoolen.se

 

Gitte Nicolaisen
Support

Tel: 0300-707 27
gitte.nicolaisen@veteranpoolen.se

Gör en intresseanmälan